Haberler Moda

YMCA Değil CFDA

8 Haziran 2018

Yakın zamanda gerçekleşen 2018 CFDA Moda Ödülleri’ni atladığımızı sanmayın. En yakını görebilmek için tasarlanmış gözlüklerimiz ve keskin bakışlarımız New York’a, Brooklyn Müzesi’ne sabitlendi.

 

Ödül sahipleri pek tabii ki bomba gibi isimler oldu: Calvin Klein’da harikalar yaratan Raf Simons, erkek koleksiyonlarına taze bir nefes katan Supreme, kişisel stillerini özellikle markaları The Row’daki aksesuar skalasına yansıtan Ashley ve Mary Kate Olsen kardeşler, taze kan olarak Swarovski Yeni Yetenek Ödülü’nü Sies Marjan’la kazanan Sander Lak radarımıza takılan isimler arasındaydı.

Onur ödülleri ise ağır toplara gitti. Diane von Furstenberg, Ralph Lauren, Narciso Rodriguez, Naomi Campbell, Carolina Herrera ve Donatella Versace, bu sene modanın en büyükleri olarak taçlandırıldı.

Her adımı hayranları tarafından sadakatle takip edilen Kim Kardashian West de CFDA’in Influencer Ödülü’ne layık görüldü. Bu senenin ev sahipliğini Issa Rae üstlenirken, kırmızı halıda modanın çarpıcı manzaralarına rastlamak mümkündü. Modeller, tasarımcılar ve oyuncular metalik dokulara, canlı renklere ve iddialı kesimlere yönelirken kırmızı halının en önemli aksesuarı olarak kabul edilen güneş gözlüğüne de sıklıkla rastladık.

Gigi Hadid, rengarenk tulumuyla moda riskleri almaktan korkmadığını kanıtladı. Naomi Campbell, kırmızı püsküllü, modern Çarliston elbisesiyle tercihini Calvin Klein’dan yana kullandı. Model Alessandra Ambrosio da kısa, kırmızı, blazer stilindeki elbisesiyle ateş renginin büyüsüne kapılanlardan oldu. Kim Kardashian ve Kendall Jenner yüksek topukların üzerinde modanın en iddialı trendlerini taşırken simsiyaha bürünmeyi alışkanlık haline getiren Olsen kardeşler, havalı kadınların olmak istediği isimdi adeta.


 

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorum yok

CEVAP BIRAKIN

Lütfen gerekli alanı doldurun: *