Moda Stil Önerisi

Yeni Gözlük İkonunuz

1 Kasım 2018

Yeni gözlük ikonunuz kim olabilir? Biz son dönemlerde takibe aldığımız, it-girl Taylor LaShae’yi ikonluk mertebesine aday görüyoruz. Peki Taylor LaShae kim? Kendisi bir model, aktris, sanatçı ve pek tabii ki Instagram fenomeni. Güzelliğine nostaljik saç kesiminin ve sosyal medyada sergilediği şımarık tavırlarının katkı sağladığı kesin.

Kendi hesabında paylaştığı fotoğraflarda, zaman zaman Leon filmiyle tanıdığımız kült karakter Mathilda’yı hatırlatan LaShae, güneş gözlüğü konusunda da iddialı bir ikon. Genelde mikro cat-eye çerçeveleri ya da retro görünümlü XL modelleri tercih eden LaShae, ‘giyecek hiçbir şey bulamıyorum’ derdine cevap olarak gönderilen bir ilham perisi adeta.

Köklerinde taşıdığı Parizyenliği olabilecek en güzel şekilde kullanan bu genç kadını, halka küpeleri, kırmızı ruju ve beresi olmadan yakalamak biraz zor. Herkes altın mücevherleri tercih ederken o seçimini gümüşten yana kullanıyor. Vintage mağazalarından sıklıkla alışveriş yapıyor ama son derece seçici. Onun stil ikonları listesinde Anna Karina, Christy Turlington, Elsa Hosk ve Bella Hadid’e rastlıyoruz. Kendisinden alabileceğiniz stil tüyolarına gelince, ”kim olduğunu keşfet, kendine dürüst ol ve bunu dışarıya yansıtmaktan çekinme” diyor. Eğer Taylor LaShae’nin küt saçları kadar güneş gözlüklerine de takıldıysanız, sizleri en yakın Magrabi mağazalarına bekliyoruz.

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorum yok

CEVAP BIRAKIN

Lütfen gerekli alanı doldurun: *