Haberler Moda

Sade, Rahat ve Klasik

26 Ekim 2018

Yasemin Özilhan, stilini bu üç kelimeyle tarif ediyor. Her ne kadar kameraların gözü sürekli üstünde olsa da bu genç kadın, spor ayakkabıların ve beyaz, klasik bir gömleğin keyfini hala sürebilenlerden… Onun bu kadar sevilmesinin ve beğenilmesinin sebebi belki de tam olarak bu; yaptığı her kombin sanki herkes tarafından yapılabilirmişçesine kolay görünüyor.

Sentetik kumaşlardan uzak duruyor, doğru kesimleri tercih ediyor, asla fazla makyaj yapmıyor. Bulunduğu ana ve mekana göre giyinmek onun için önemli, kombinlerinde denge unsuruna her zaman dikkat ediyor. Bu da onun çabasız bir çekiciliğe sahip olmasını sağlıyor. Jennifer Aniston ve Victoria Beckham ekolünün bu Türk temsilcisi, doğru stile ulaşmak için beden ve kıyafet arasında uyum olması gerektiğine inanıyor.

Son dönemlerde biraz daha cesur tercihlerde bulunan Özilhan, en son İpekyol markası için bir koleksiyon hazırlamış, kendi gardırop seçimlerini yansıtan bu koleksiyonun reklam kampanyalarında da yer almıştı. Belirtmeden geçmeyelim, Özilhan’ın Isabel Marant, Equipment ve Tibi gibi Parizyen markalarla arası oldukça iyi. Bizler, biraz da her kıyafetiyle farklı bir güneş gözlüğü takmayı sevdiği için, onun çabasız ve çekici gündüz kombinlerine takılıyoruz bu aralar. Kendisinin harika bir gözlük modeli olduğunu düşünüyoruz, siz ne dersiniz?

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorum yok

CEVAP BIRAKIN

Lütfen gerekli alanı doldurun: *