Haberler Moda

MOSCHINO [TV] H&M Sunar…

17 Ekim 2018

Siz şu sıralar televizyon ekranına kilitlenmiş, işten arta kalan tüm vaktinizi bir çırpıda bitiveren sezonluk dizilere ayırmış olabilirsiniz. Ya da belki her hafta en sevdiğiniz Türk dizisinin yeni bölümünün yayınlanmasını bekliyorsunuz. Oysa, modanın en heyecanlı prodüksiyonlarından biri bizimle 8 Kasım’da buluşacak.

Pek tabii ki kült moda evleriyle yaptığı işbirliklerine tam gaz devam eden H&M’in yeni koleksiyonundan bahsediyoruz. Üstelik Magrabi’nin en sevdiği markalardan biriyle, Moschino’yla yapılan bir koleksiyon bu. Moschino’nun Kreatif Direktörü Jeremy Scott, pozitif enerji, sevgi ve çeşitlilik üzerine odaklanmak adına, koleksiyonun çekimleri için ailesi ve arkadaşlarını bir araya getirmeye karar vermiş. ”Tasarım yaptığım zaman arkadaşlarımı düşünüyorum.

MOSCHINO [TV] H&M kampanyası bir parti gibi, eğlenceyi, popüler kültürü, yaratıcılığı ve koleksiyonun ve insanların enerjisini kutluyor.” diyor Scott. Peki Marcus Mam’ın objektifinden yansıyan bu partiye kimler davet edildi? RuPaul’un Drag Race 10. sezon kazananı Aquaria; influencer ikizler Aya ve Ami; Jeremy Scott’un Moschino’daki asistanı Sakura Bready ve tasarımcının en yakın arkadaşı, aynı zamanda Moschino Global PR ve İletişim Direktörü Pablo Olea, kampanya çekimlerinde yer alan isimlerden bazıları.

Moschino’nun sahip olduğu popüler cazibe, sokak duruşu ve espri anlayışı, yüksek enerjiyle birleşince ortaya Pop tınıları taşıyan bir moda koleksiyonu ve onu tam da hak ettiği gibi yansıtan bir kampanya çıkmış. Önce nefeslerinizi tutun sonra da telefonunuza 8 Kasım tarihli bir alarm kurun. MOSCHINO [TV] H&M koleksiyonu, 8 Kasım’da dünya çapında seçili H&M mağazalarında, Türkiye’de ise sadece H&M Zorlu, İstinye Park ve Ankara CEPA AVM mağazalarında ve online’da satışa sunulacak.

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorum yok

CEVAP BIRAKIN

Lütfen gerekli alanı doldurun: *