Genel Haberler

Magrabi’nin Yeni Durağı

12 Kasım 2018

Magrabi ailesi olarak sizlere hep bir adım daha yakın olmak, sunduğumuz benzersiz deneyimi en şık ve keyifli mekanlarda yaşatabilmek en büyük arzumuz. İşte Ankara’nın ve Türkiye’nin kollektif hafızasında yer tutan, en önemli simgelerinden biri olan Atakule’deki yeni mağazamız, bizim için bu sebeple çok heyecan verici.

 

Atakule, 13 Ekim 1989’da açıldığından beri herkes için sosyal hayatın kalbi olan, nesiller yetiştiren bir mekan. Dolayısıyla onun bir AVM değil bir kültür merkezi olduğunu söylemek mümkün. Tarihi karakterini kaybetmeden gelenekle geleceği buluşturan, modern mimari, tasarım ve teknolojiyi tek bir çatıda birleştirerek Ankara’ya özlediği alışveriş deneyimini yaşatan Atakule’de sizlerle buluşmaktan mutluyuz. Şöyle bir güne ne dersiniz?

Muhteşem Botanik Park manzarasına nazır bir kahvaltı yaptıktan sonra moda dünyasının önemli markalarını teker teker ziyaret edip kış gardırobunuzu yeniden düzenleyebilirsiniz. Ya da evinize renk katacak bir parçayla karşılaşabilirsiniz. Aynı anda kozmetik alışverişinizle ilgilenebilir, arkadaşınızın üstünde çok beğendiğiniz o parfümü deneyebilir, gelecek seyahatiniz için ihtiyacınız olan minik bavulu ‘alınacaklar listesi’nden çıkarabilirsiniz. Uzun zamandır vizyona girmesini beklediğiniz bir filmi taze ve sıcak popcorn eşliğinde izleyebilirsiniz. Ailenizle keyifli bir akşam yemeği yiyebilir, birlikte olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Peki ya biz? Magrabi olarak sizleri yeni gözlüğünüzle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz. Sizi Kule’ye bekliyoruz.

Bunlar da ilgini çekebilir

1 Yorum

  • Reply Bora BAYIR 14 Kasım 2018 at 13:39

    Tebrikler, Güzel lokasyon, Güzel Mağaza, Güzel Hizmet

  • CEVAP BIRAKIN

    Lütfen gerekli alanı doldurun: *