Genel

Küçükler Ligi

30 Mayıs 2018

Güneş ve denizle ufak ufak yakınlaşmaya başladığımız günlerde, Magrabi olarak önemli bir konuya değinmek istiyoruz. Deniz kenarında, bebek ve çocuklara güneşin zararlı ışınlarından korunmaları için krem sürmeyi ihmal etmiyoruz. Oysa göz çevresinin hayat boyunca güneşle kurduğu temasın %80’i 18 yaş öncesi gerçekleşiyor.

Bu sebeple çocukların gözlerini UV ışınlarından korumak, göz sağlığı açısından hayati önem taşıyor. Güneşe direk bakmamalarını sağlamak, aynı bizlerin yaptığı gibi onların da güneşin tepede olduğu saatlerde gözlerini korumaya alışması için eğlenceli çözümler mevcut elbette.

Magrabi mağazalarında sizleri ve ailenizin minik üyelerini %100 UV koruması sağlayan, konfor, dayanıklılık ve stil konusunda iddialı güneş gözlüğü modelleri bekliyor. Modayı yakından takip eden anneler, Carrera ve Ray-Ban gibi markaların çocuk gözlük modelleriyle bayrağı bir sonraki nesile teslim etmekte hiç zorlanmayacaklar. Çocuklarınızı ve sizi en yakın Magrabi mağazasına bekliyoruz, gelin hep birlikte eğlenelim.

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorum yok

CEVAP BIRAKIN

Lütfen gerekli alanı doldurun: *