Haberler Moda

Kortların Asi Kızı

31 Ağustos 2018

Serena Williams’ın klasik bir kadın olduğu söylenemez. Raketiyle estirdiği şiddetli fırtınaya yüksek doz modayı da ekleyen yetenekli sporcu, sponsoru Nike’ı sıradışı tasarımcı Virgil Abloh’nun dokunuşlarıyla buluşturdu ve ortaya siyah bir tütü çıktı.

Evet, yanlış duymadınız. US Open’a dönüşünü tek omuzlu siyah bir tütü elbise ve gümüş rengi NikeCourt Flare spor ayakkabılarla taçlandıran Williams, performansı kadar moda tercihleriyle de konuşuldu. Abloh’nun Off White ”Queen” koleksiyonundan seçilen parçaların Nike için uyarlanmasıyla ortaya çıkan bu sportif işbirliği, bugüne kadar gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyordu.

Bizler Magrabi olarak uzay çağından esinlenen, ultra-spor güneş gözlüklerini de bu kombinde görmek isterdik ama yazın başında Williams’ın giymek istediği simsiyah tulumu yasaklayan French Open’ın bu konuda da söyleyecek bir şeyleri olurdu eminiz…

Yerine göre giyinmek konusunda ciddi bir uyarı aldıktan sonra çılgın seçimlerinden ödün vermeyen Williams, bizce harika görünüyordu. Peki bugüne kadar onu hangi kıyafetler içinde izledik? Fotoğraflarda gezinin ve bizimle birlikte her kareye hayali bir güneş gözlüğü yakıştırın.

 

 

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorum yok

CEVAP BIRAKIN

Lütfen gerekli alanı doldurun: *