Haberler Moda

Kırmızı Halıda Pop Rüzgarı

27 Ağustos 2018

Her kırmızı halının ağırbaşlı olmasını bekleyemezsiniz. Örneğin söz konusu hadise MTV Video Music Awards olduğunda ve tema ”Everything Might Happen” (Her Şey Olabilir) gibi cesaret verici bir şekilde sunulduğunda ortaya benzersiz görünümler çıkabilir. Karşılaştığımız görüntülere bakacak olursak bu sene de şık ve tuhaf arasında gidip gelen stil tercihleri bu sene de mevcuttu.

Cardi B, Jennifer Lopez, Rita Ora ve Kylie Jenner kendilerine çok yakışan elbiselerle boy gösterirken Blake Lively, Tiffany Haddish ve Teyana Taylor gibi isimler faka bastı. Şovu açan Cardi B, hamilelik sonrası ilk olarak sahneye çıkarken, kazandığı ödülün coşkusuyla müthiş bir performans sergileyen Jennifer Lopez, tercihini Versace’den yana kullandı.

Bir süre önce Elle Türkiye’nin kapağında gördüğümüz model Winnie Harlow konusunda da kararsızız. Birbirinin hemen hemen aynısı gibi görünen, iki farklı transparan ve işlemeli elbiseyle sıkıcı bir stili benimsediğini söylemek mümkün. Ariana Grande’nin yeniden koyulaştırdığı saçları dışında pek bir stil değişimine uğramadığı aşikar. Aynı sabit durum, kült grup Aerosmith için de söylenebilir.

Teyana Taylor’un korkunç pantolonu hakkında konuşmayacak mıyız peki? Amacını unutmuş bu kesimin en kısa zamanda ortadan kalkmasını diliyoruz sadece. Çılgınlıklar silsilesinin arasından şık bir beyazlıkla sıyrılan Kylie Jenner ve kendisine göre mütevazı sayılabilecek gümüş rengi Versace’siyle şık ve vakur bir duruş sergileyen J.Lo, bize göre gecenin en iddialı isimleri oldu. Carolina Herrera elbisesinin içinde kendi gibi görünmeyi başaran Sofia Carson’ın stil performansını da atlamayalım.

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorum yok

CEVAP BIRAKIN

Lütfen gerekli alanı doldurun: *