Haberler Stil Önerisi

Ve Karşınızda Ray-Ban Nina

20 Kasım 2018

Cat-eye, yani kedi gözü modeli gelmiş geçmiş en görkemli geri dönüşü yaşarken Ray-Ban’in neden hala bu harekete katılmadığını kendinize soruyorsanız o halde Nina’yla tanışmadınız demektir. Ray-Ban, Feel Your Beat projesi kapsamında sanatçılarla bir araya gelerek onlarla sahne arkasına geçti ve ritmi nasıl hissettiklerini araştırdı.

Ortaya çıkan keyifli videolar bir yana, bu projenin bize kazandırdığı en önemli parça, 60’lı yıllara ait Ray-Ban arşivlerinden çıkıp gelen, yuvarlatılmış hatlara sahip bir cat-eye çerçeve, yani Nina. Bu görkemli klasiği yepyeni ve modern bir renk skalasıyla birlikte, flat camlarla yeniden yorumlayan marka, gözlüğe ismini veren Nina Kraviz’le birlikte bir kapsül koleksiyon tasarlamaktan da geri durmadı.

Sınırlı sayıda üretilen bu koleksiyonda iki sıradışı model sizleri bekliyor. Biri yeşil ve altın rengine odaklanan Eye Green, diğeri ise turuncu, gümüş rengi ve maviye odaklanan Orange Safari. Ancak Ray-Ban kendini bu iki özel modelle sınırlamıyor ve tüm cat-eye koleksiyonuna, şu sıralar ikinci albümü için harıl harıl çalışan bu genç prodüktörün adını veriyor. Ray-Ban Nina’nın klasik renklerini görmek için Magrabi mağazalarına uğrayabilirsiniz. Nina Kraviz’i daha yakından tanımak isteyenleri ise, bu keyifli videoyla başbaşa bırakalım.

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorum yok

CEVAP BIRAKIN

Lütfen gerekli alanı doldurun: *