Moda Stil Önerisi

Havalanı Moda Güncesi

29 Kasım 2018

Uçağa binerken ne giydiğine önem verenlerden misiniz? Eğer bu sorunun cevabı ‘evet’ ise, ne giydiğiniz kadar ne taktığınızın da önemli olduğunu biliyorsunuz. Diyelim ki uçağa olabilecek en rahat eşofman takımla ya da bol bir Mom jean ve kaşmir bir kazakla binmeyi tercih ediyorsunuz. Seyahat çantanız elinizde. Bu görünümü bir seviye şıklaştıracak dokunuş ise pek tabii ki güneş gözlüğünüz.

 

Klasik bir Ray-Ban Aviator’la ya da Persol kemik çerçevelerle çabasız ama havalı bir stil yakalamakta zorlanmayacaksınız. Bir başka senaryo yazalım. Diyelim ki bir iş seyahati için günü birlik yolculuk yapıyorsunuz. Uçaktan iner inmez bir toplantıya katılacaksınız. Çantanızda mutlaka olması gerekenler listesini sıralayacak olursak şöyle bir manzarayla karşılaşabiliriz; Deodorant, makyaj malzemeleri, kırışık çözücü kumaş spreyi, kuru şampuan, parfüm ve pek tabii ki güneş gözlüğünüz. Ancak bu kez kıyafetinizi tamamlayacak ince metal bir çerçeve ve kış soğuğunu ısıtacak renkte camlardan yana kullanın bizce tercihinizi.

  

Kendall Jenner’ın yaptığı gibi bej ve kızıl tonlarda kaşmir bir takımı uyumlu renkte camlarla bir adım ileri taşıyabilirsiniz. Ya da koyu renk gri bir paltoyu aynı Stella McCartney gibi açık renkte, form açısından şaşırtan, modern aksesuarlar ve degrade camlarla kişiselleştirebilirsiniz. Siyah camların çekiciliğini ve sağladığı konforu da es geçmeyelim. Mont Blanc, Prada, Miu Miu, Gentle Monster ve Dior gibi markalar her sezon, en iddialı siyah gözlüklere yer veriyor koleksiyonlarında. Karlie Kloss, Dakota Johnson, Victoria Beckham, Rosie Huntington Whiteley gibi isimler, tercihlerini çoğunlukla simsiyah çerçevelerden ve sofistike kombinlerden yana kullanıyor. Unutmayın, iş kişisel stile geldiğinizde kendinizden bir şeyler katma cesareti göstermek çok önemli ve hava alanı gibi binlerce insanı buluşturan bir nokta, herkesten bir çırpıda sıyrılmak için ideal bir deneme tahtası. Size seyahatlerinize eşlik edecek en doğru gözlüğü bulmak, bizim işimiz. Magrabi mağazalarına bekliyoruz. 

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorum yok

CEVAP BIRAKIN

Lütfen gerekli alanı doldurun: *