Moda Stil Önerisi

Haftalık Gözlük Avı

30 Ekim 2018

A Star Is Born’u izleme fırsatı buldunuz mu? Başrollerini Bradley Cooper ve Lady Gaga’nın paylaştığı, romans dozu bir hayli yüksek bu film, aslında güncel bir uyarlama. Konumuz sinema değil, o halde Lady Gaga’nın canlandırdığı, kendinden yaşça büyük, ünlü ve asi bir müzisyene aşık olup, ardından asıl aşkı müziğe adım atma cesaretini gösteren karakterimiz Ally’e odaklanalım.

Daha doğrusu Ally’nin basit bir tişörtle kombinlediği Ray-Ban Wayfarer gözlüklerine. Sevdiğimiz bir diğer gözlük manzarası, gerçek hayattan, Hailey Baldwin’den geliyor. Aynalı camlarıyla dikkat çeken bu mikro cat-eye gözlüğü beğenenleriniz Magrabi mağazalarını mutlaka ziyaret etmeli.

Baştan aşağı Ralph Lauren’e bürünerek asi ve çekici bir stil yaratan Rosie Huntington-Whiteley, sezonun en trend çerçeve tasarımını keşfetmişe benziyor. Bu çerçeveyi ofis saatlerine taşımak isteyenler var mı içinizde? Güderi trençkotu, yırtık jean’i ve siyah tişörtüyle en popüler süpermodel kombinlerinden birini uygulayan Joan Smalls’un Tom Ford gözlüklerini de beğendik. Sizin bu haftanız hangi gözlüklerle geçecek?

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorum yok

CEVAP BIRAKIN

Lütfen gerekli alanı doldurun: *