Şehir Stil Önerisi

Gözlük Ajandanız

15 Ağustos 2018

Magrabi olarak şu sıralar bu gözlüklerin ‘hastası’yız. Moraller biraz sallantılı olabilir ancak önümüzde keyifli bir tatil haftası var ve bu molanın tadını sonuna kadar çıkarmak şart. O halde koleksiyonlarımızdan sizin için seçtiğimiz beş modeli incelemeye alalım ve onları nerede nasıl neyle takacağınızı konuşalım.

Asos 17:00

Asos’un bu sakin ve dingin saatinde üstünüzde mayonuz, gözünüzde ise Gigi Hadid’in zamansız favorilerinden yola çıkarak Vogue Eyewear için tasarladığı mikro cat eye var. Akşam üzeri saatleri başladığı için yayılan ışık yumuşacık, deniz kenarında olduğunuz için makyaja gerek yok. Mikro çerçeve yüzünüzü saklamıyor ve bunda hiçbir sakınca yok!

 

İstanbul 09:30

Erkencisiniz. Harika, şehir henüz hareketlenmeden Balat’ta ilk kahvenizi yudumluyorsunuz. Terk edilmiş şehir sizi ağırlamaya hazır, yapacak ve görecek çok şey var. Belki hiç bilmediğiniz sokakları keşfe çıkacak, yepyeni bir yer ya da insanla tanışacaksınız. Cutler & Gross’un yeniden yorumladığı bu 80’ler klasiği, zamansız bir şıklık sunuyor. Özellikle yuvarlak çerçeve severleri mutlu edecek olan bu metal ve asetat çerçeve, bugün, yarın ve yılın geri kalanı için mükemmel bir seçim.

  

 

İbiza 21:00

Gözlüğünüzü çoktan çıkarmış mı olmalıydınız? Orası belli olmaz. En sevdiğimiz markalardan Gentle Monster’ın Love Punch modelinden karanlık saatlerde de ayrılmak istememekte haklısınız. Hele bir İbiza akşamına hazırlanırken… Aynalı camları, ince ve şık metal çerçevesiyle elde üretilen bu özel model, çılgın bir geceye sizinle eşlik etmek ve bir sonraki sabah bazı kusurları kapatmak için hazır.

 

Bodrum 14:00

Bir ağacın gölgesine sığınmayı tercih etmeliydiniz. Ancak tüm vücudunuzu ısıtan güneş o kadar cezbedici ki, hiçbir yere kıpırdamaya niyetiniz yok. Başucu kitabınız şezlongunuzun hemen yanında, buzlu bir kahve eşliğinde oraya konumlanmış. Tüm sevdikleriniz etrafınızda. Tamamen elde üretilen, en sevdiğimiz niş optik markalarından Mykita’nın Magrabi’ye özel bu uniseks modeli, bu yaz tatilinin yıldızı elbette.

 

Mykonos 16:00

İşte en güzel Yunan adalarından birinde en güzel saati yakaladınız. Fendi’nin incilerle bezeli, yarı çıplak cat eye modelini gözünüzden şöyle bir indirip, erken saatlerde başlamış olsa da sizi çoktan havaya sokmuş o beach party’nin yıldızı olduğunuzu herkese kanıtlayabilirsiniz. Tabii, önemli olan bunu herkesten önce kendinize kanıtlamanız…

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorum yok

CEVAP BIRAKIN

Lütfen gerekli alanı doldurun: *