Moda Şehir

Giyinmek Bir Sanattır

26 Ocak 2018

Sizce de öyle değil mi? Kendini ifade etmenin en keyifli yollarından biri değil mi giyinmek? Paris Couture Haftası boyunca Phil Oh’nun şehrin sokaklarında çektiği bu kareler, kendi stiline sadık kalan, başkalarından ayrışmaktan çekinmeyenlerin ne kadar göz alıcı olabildiğini bir kere daha kanıtlıyor.

Bunu yapabilmek için supermodel Naomi Campbell olmanıza da gerek yok aslında. Önemli olan tüm grilerden, siyahlardan ve bejlerden ayrışma cesaretini gösterebilmek. Yani öze dönmek.

Herkes aynıysa sen Magrabi’ye gel! Bu cümle, aslında bir davet. İstanbul sokakları da, Proenza Schouler, Rodarte, Ellery gibi iddialı moda evlerinin aylar boyu özenle hazırlanmış tasarımlarının sergilendiği Paris’ten farklı olmayabilir.

İlla topuk giymenizi ya da daracık bir elbisenin içinde tüm gün rahatsız hissetmenize lüzum yok. Paris Couture Haftası boyunca en bol pantolanların, kimi zaman pijamamsı görüntülerin ne kadar enfes sonuçlar verebildiğini görüyoruz.

Evet, Miss Campbell Dior elbisesi içinde trafiği durdurmuş olabilir, ancak siz de güzel bir kombin ve Dior gözlüğünüzle aynı etkiyi yaratabilirsiniz. Fotoğraflara göz atın, sonra da Magrabi’ye uğrayın.

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorum yok

CEVAP BIRAKIN

Lütfen gerekli alanı doldurun: *