Genel Haberler

#VİZYONUNUGÜÇLENDİR

19 Haziran 2018

Orta Doğu’nun lider gözlük perakende markası MAGRABi olarak her zaman güçlü mesajlar vermeyi amaçlıyoruz. Bu kez, mesajımız dünyadaki tüm kadınlara… 2016’da yüzümüzü değiştirdik, modernleştirdik ve yepyeni bir marka kimliğiyle karşınıza çıktık. Şimdi de sizlerle yeni kampanyamızı paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Orta Doğu’nun sosyal medyasına yön veren, trendleri yaratan ve şekillendiren, milyonların takip ettiği influencer’ları yeni reklam kampanyamızda ağırladık. Orta Doğu’nun kadınlarına yepyeni bir vizyon sunan reklam filmimiz gösterime girdi bile. Biliyorsunuz, bu senenin en önemli söylemlerinden biri, ”The Future Is Female” oldu.

Biz de güçlü vizyona sahip kadınların, kendi geleceklerini kendilerinin tasarladığı, hayallerinin sınırsız olduğu bir dünya yarattık. ‘Kendim gibi olmayı seçiyorum’, ‘Özgür olmayı seçiyorum’, ‘Bana baktığında ne görüyorsun’ gibi söylemlerle Magrabi’nin uluslararası sosyal medya hesabında kendine hızlıca yer bulan bu kampanyanın yansımalarını çok yakında burada da göreceksiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorum yok

CEVAP BIRAKIN

Lütfen gerekli alanı doldurun: *