Haberler Şehir

Bu Durakları Da Kaçırmayın

15 Aralık 2017

Yılın o zamanı geldi ve tatminsiz bir hediye arayışı başladı. Yılbaşı takvimlerde yavaş yavaş yaklaşırken, sizleri farklı seçeneklerle buluşturmayı hedefledik. Bu hafta sonundan başlayarak kendinizi İstanbul’un farklı semtlerindeki hediye pazarlarına, ince düşünülmüş organizasyonlarına dahil ederek hediye işini çözebilir bir yandan da keyifi vakit geçirebilirsiniz.

16 Aralık 2017 Cumartesi’yle başlayalım. Nişantaşı Juno’da gün boyu sürecek Garage Sale’e uğrayabilir, Fendi, Sonia Rykiel, Chanel, Tods, Max Mara, Marni gibi markaların ikinci el fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Üstelik yaptığınız alışverişlerle Güneş Umuttur projesine de destek verme şansını yakalayacaksınız. Nişantaşı’nın favori mekanlarından Juno’nun enfes Cipolla pizzasını arkadaşlarınızla paylaşırken, Elti Ezber Bozan Tatlar’ın hiç düşünmeyeceğiniz aromaları bir araya getiren turşu ve reçel tadımını da atlamayın deriz. DJ Kenber de müzikten sorumlu olacak.

Cumartesi gününün bir başka keyifli programı ise Çukurcuma’da yer alan Cuma’dan geliyor. Atelier Touline Seramikçileri, kil ve çamurdan yarattığı harika tasarımları keşfedebilir, sevdiklerinize ve kendinize muhteşem ev hediyeleri verebilirsiniz.

Tülin Bozüyük, Gülsüm Üzel, Pınar Yeğin gibi yetenekli seramikçilerin dünyasına girdikten hemen sonra 22 Aralık’ta başlayıp 28 Aralık’ta sona erecek olan Kanyon Hediye Pazarı’na yönlenebilirsiniz. Takıdan dekorasyona, kırtasiye malzemelerinden oyuncaklara, tasarım ürünlerine kadar farklı yılbaşı hediye alternatifleri bir arada sunuluyor. Aralık ayı boyunca Kanyon Igloo, farklı kurs ve etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Bunlardan en keyifli olanı ise hiç kuşkusuz sinema blogu Bugün Neler İzledim tarafından düzenlenen sinema ve dizi trivia’ları. 18 Aralık Pazartesi akşamı, ücretsiz katılımla romantik komediler dalında yarışabilir, eğlenebilir ve minik bir ödülün de sahibi olabilirsiniz.

Uzunca bir süredir kişisel seçkisini bir alışveriş festivaline dönüştürmüş olan Mert Aslan, yeni yıl hediyeleri konusunda sizleri seçkin markalarla bir kere daha bir araya getiriyor. 22 ve 23 Aralık tarihlerinde Raffles İstanbul Zorlu Center’da Melissa ve Orkide Salonları’nda saat 10:00 – 20:00 arasında düzenlenecek olan Mert Aslan Presents’de sofistike ve özgün yeni yıl hediyeleriyle karşılaşmanız mümkün.

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorum yok

CEVAP BIRAKIN

Lütfen gerekli alanı doldurun: *