Genel Haberler

Cadılar Bayramından Akılda Kalanlar

7 Kasım 2018

Bizim için bir bayram değil ancak Cadılar Bayramı’nın şahane manzaralara ve yaratıcı projelere sebep olduğunu da inkar edemeyiz. Bu senenin kostümlerinde Magrabi ailesi olarak özellikle ilgimizi çeken bazı kareler yakaladık ve sizlerle paylaşmak istedik. Aktris Zoe Kravitz, sabah ışıklarına tahammül edemeyen bir vampir kılığına büründü. Çalışan kadının hafta içi bunalımına hoşgeldiniz!

Pek tabii ki boho-rock stilini bu kostüme de yansıttı Kravitz. Cat eye, ışıltılı gözlükleri ve içi kürklü Gucci terliklerine eşlik eden kırmızı sabahlığıyla her partinin yıldızı olmaya aday bir görüntü yakalamıştı.

Bir diğer favorimiz ise müzisyen Harry Styles oldu. Kendisinin modayla olan yakın ilişkisi boşuna değil… Beverly Hills, California’da Rande Gerber ve George Clooney tarafından düzenlenen Casamigos Halloween partisine, Elton John olarak katıldı Styles. En sevdiği müzik ikonlarından birinin Elton John olduğunu verdiği röportajlarda zaten söylüyordu. Pembe, taşlarla bezeli, XXL çerçeveyi, Elton John’un gardırobundan ödünç almış olabilir mi sizce? Bize bu işte Gucci’nin bir parmağı var gibi geliyor. Harry Styles’ın partiye giydiği, yine taşlarla bezeli Dodgers forması ise Elton John tarafından 1975’te verdiği bir konserde giyilmişti.

Bir diğer iddialı kostüm, Beyoncé’ye aitti. 37 yaşındaki süperstar, Toni Braxton’ın 1993’te çıkardığı albüm kapağını baştan yarattı. Tüm detaylara dikkat edilen bu deneme, sosyal medyada fenomen oldu. Pixie peruğu, beyaz atleti, yüksek belli jean pantolonu, deri ceketi ve zincir kemeriyle R&B yıldızının bir kopyası haline gelen Bey, albüm kapağını ise Phoni Braxton olarak imzalamayı tercih etti.

Süpermodel Kaia Gerber ve ailesi, ev sahipliği yaptıkları Casamigos Halloween partisinde rock yıldızı kostümleri içindeydi. 17 yaşındaki model, Joan Jett olurken erkek kardeşi Presley, sahte dövmeleri ve bandanasıyla aileye uyum sağlıyordu. Cindy Crawford’un Blondie, Rande Gerber’in ise David Bowie olma çabalarını biraz yetersiz bulduk. Sonuçta havalı bir güneş gözlüğü takmadan Rock yıldızı olmak mümkün mü?

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorum yok

CEVAP BIRAKIN

Lütfen gerekli alanı doldurun: *