Moda Şehir

Aynaya Bak

4 Mayıs 2018

Muhtemelen siz de diğer insanlar gibi, güneş gözlüğü taktığınızda daha iyi göründüğünüzü düşünüyorsunuz ve haksız değilsiniz. Bu düşünceniz, bilimsel olarak kanıtlandı bile. Güneş gözlükleri yüzde yarattıkları simetriyle çekiciliğinizi artırıyor.

Özellikle koyu lensler tercih edildiğinde, tüm bu çekici manzaraya bir doz gizem de ekleniyor. Sahip olduğunuz güneş gözlüğü tutkusu, boşuna değil anlayacağınız. Biz Magrabi ailesi olarak her mekanın ve ruh halinin yeni bir güneş gözlüğüyle eşleşebileceğini düşünüyoruz ve ‘bir gözlük asla yetmez’ diyoruz.

Uzun ve yorucu bir gecenin ardından sabah kahvesine gidecekseniz bir çift Cat Eye, plajda Aviator modeli, bir konsere ya da festivale katılırken ise yuvarlak çerçeveler… Peki ya aynı anda çekiciliğinizi korurken modanın en yeni trendlerini nasıl takip edeceksiniz? Tabii ki aynalı camlarla. Üstelik orada da durmayacaksınız, renkli ve aynalı camları tercih edeceksiniz.

Jennifer Lopez gibi okyanus mavisiyle karşınızdaki kişiyi hipnotize edebilir, Taylor Swift’in aynalı gümüş rengi camlarla yaptığı gibi simsiyah ve basit bir kombini hareketlendirebilir, Khloe Kardashian gibi mücevheri minimumda tutup, altın rengi aynalı camlarla modern bir parıltı yakalayabilirsiniz. En güzel seçeneklere yakından bakmanız için sizleri Magrabi mağazalarına bekliyoruz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorum yok

CEVAP BIRAKIN

Lütfen gerekli alanı doldurun: *